Akıllı Telefondan Para Kazanma Yolları

2

Şimdilerde hepimizin elinde olan ve inanılmaz şekilde hayatımıza nüfuz eden akıllı telefonlar para kazandırabiliyor. Evet, yanlış duymadığınız para kazanma yolları ararken elinizdeki telefonla da istediğiniz kazancı elde edebilirsiniz. Akıllı telefondan para kazanma yollarına başvuracaksanız biraz internet ve bir adette akıllı telefonunuzun olması yeterli. Peki, nasıl mı para kazanacağız? İşte akıllı telefondan para kazanma teknikleri.

Ekran Kilidinizden Para Kazanın!

Elinizde akıllı mı akıllı bir telefonunuz varsa ve gün içinde 100-150 kere ekran kilidinizi açıyorsanız telefonunuza yükleyeceğiniz bir uygulama ile para kazanmaya başlayabilirsiniz. Locket adındaki Android programını indirerek ekran kilidinizden sonra gelen reklamları izlemiş sayılıyorsunuz ve her gün 100 kere ekran kilidi açtığınızda aylık 60-70 TL havadan para kazanabiliyorsunuz. Her ekran kilidi açma 1 cent olarak hesaplanıyor ve güvenilir bir sistem olduğu için kullanıcı sayısı oldukça fazla.

Telefondan para kazanmak
Akıllı telefonla para kazanmak

Sizi Biri Arayınca Para Kazanın!

Ringpara uygulamasını telefonunuza indirerek sizi biri aradığında telefonunuzun sağ köşesinde çıkan reklamlardan para kazanabilirsiniz. Telefonunuz arandığında 5 saniyeliğine bile olsa reklamın görünmesi demek 10 kuruş kazanmanız demek. Gün içinde arayanınız soranınız çok oluyorsa bu uygulamayı kullanın derim. Ancak arada internete bağlanın. Çünkü yeni reklamların telefonunuza inmesi gerekiyor.

Fotoğraf Çekinerek Para Kazanın!

telefonla para kazanılır mı
Akıllı telefonla para kazanmka mümkün müdür

Para kazanma yolları arasında fotoğrafçılık ile para kazanmak oldukça popüler. Ancak akıllı telefonunuzla kendi amatör çekimleriniz bile para kazanmanızı sağlıyor. Android mağazadan Loot adı verilen programı indirerek buraya üye oluyorsunuz. Daha sonra size belirli markalar veriyorlar ve bu markaların ürünlerini bularak fotoğrafınızı çekiyorsunuz. Çektiğiniz fotoğrafı sisteme yüklediğinizde 0.75 dolar kazanıyorsunuz. Ayrıca sosyal medya hesabınızdaki paylaşımlar içinde 0.25 dolar karınız oluyor ve kazancınız hemen Paypal’a aktarılıyor.

İnternetin Varsa Para Kazanmak Kolay!

Akıllı telefondan para kazanma yolları ararken karşımıza çıkan bir diğer para kazanma yolu ise Freelancer gibi siteler oluyor. Eğer sizin de bir uzmanlık alanınız varsa ve elinizdeki telefondan para kazanmak isterseniz bu sayfaya girerek üye oluyor ve insanların küçük işlerine yardımcı olarak para kazanmaya başlıyorsunuz.

Sosyal Ağlardan Para Kazanın!

Telefonunuzla para kazanın

Elinizde akıllı bir telefon varsa ve internet bağlantınızdan dolayı sosyal medyada gezmeden duramıyorsanız, birazda arkadaş kitlenizin geniş olmasını istiyorsanız kendinize özel paylaşımlar yapın ve takipçilerinizi artırın. Daha sonra sosyal medya hesaplarınızda reklam vermek isteyenleri bulmak için webmaster sitelerinde biraz gezinin. Zaten sizi bulacak ve sosyal medya paylaşımlarınız için reklam parası diyebileceğimiz ücretler yatıracaklardır.

2 YORUMLAR

  1. Kripto Para sistemi ile para kazanmak doğru yatırımdır. Bu anlatılanlar küçük kazançlar.. Çağımız dijital değişimde. 2009 da bşr software ile oluşan bitcoin akını şu an yerini coinspace e bırakıyor. Düşünen olursa bayseferogullari@gmail.com mail adresinden bana ulaşıp telefon ile birebir görüşme sağlayabiliriz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz