Borsa Gündemini Takip Etmeden Kazanmak

0

borsa-sistemi

Borsa da gündemi takip etmeden kazanabilmeniz mümkün değil gibi görünür.Borsada para kazananlardan olabilmek için borsa piyasası hakkında öncelikle genel bir bilgiye sahip olmanız gereklidir. Borsa piyasasının nasıl işlediğini neleri baz aldığını hangi analiz tekniklerinin kullanıldığını bilmeniz gereklidir. Örneğin Hisse senetlerinin geçmişteki verilerine bakarak hissenin karakteristik özelliklerini tespit etmeniz ve hissenin gelecekteki fiyat hareketlerini önceden tahmin etmeniz gerekmektedir.  Bu oldukça karmaşık ve yorucu bir iştir. İşte bu büyük finans piyasasında gündemi takip etmeden, canlı borsa verilerinden gözlerinizi ayırmadan ciddi  gelirler elde edebileceğiniz bazı borsa programları mevcuttur.

Bu programlar sizin yerinize Borsa Analizleri yaparak ileriye dönük tahminlerde bulunurlar.Bu tahminleri indikatör yardımlarıyla geçmiş verilerin analiz sonuçlarını ve anlık verileri değerlendirerek borsada yatırım yönünüzü önceden belirlerler.

Borsa da alım satım işlemleri Döviz piyasasının aksine devamlı bir takip ve dikkat gerektirir. Dediğim gibi devamlı gündemi, canlı borsa verilerini ve piyasa analiz sonuçlarını takip etmek zorundasınızdır. Buda sizin için zaman kaybına ve psikolojik olarak ciddi ruhsal yıpranmalara neden olabilmektedir.

Borsa sistemi

Bahsi gecen programın ismi BORSA SİSTEMİ dir.  Borsa sistemi programı borsadaki yatırım yönünüzü vereceği sinyallerle size işlem yapmanız gereken pozisyonları zamanında vermektedir.Programın çalışma prensibi hisseleri dip ve tepe noktalarında belirleyerek size doğru yerde sinyaller vererek alım ve satım işlemlerinizin zamanında yapılmasını sağlamasıdır. Bu sayede duygusal davranmayarak yanlış zamanda yanlış kararlar almanızı engellemiş olacaksınız.

Benzer borsa programlarını incelediğimizde fiyatlarının On Bin TL gibi yüksek meblağlarda satıldığını görmekteyiz. Program henüz yeni olduğu ve şimdilik tanıtım amaçlı satışa sunulduğu için benzer borsa programlarına göre fiyatının oldukça iyi olduğunu tespit etmekteyiz. Aynı performansı alacağınız bir programı kısa süreliğine 150 TL gibi  çok uygun bir fiyata almış olacaksınız. Dediğim gibi fiyat tanıtım amaçlıdır bu konuda biraz aceleci olursanız iyi olur. Aynı şekilde çalıştığı kanıtlanmış ve bu konuda hiçbir kötü yorum yada eleştiri almayan yeni bir ürün olan alman forex robotunun piyasaya çıktığı sıralarda 250 TL ye satıldığını fakat  şu an fiyatının 645 TL olduğunu görmekteyiz. Finans piyasasında çalışan ve verimliliği kanıtlanmış program bulmak zordur.

Sadece 150 lira değerinde olan Borsa Sisitemi programının detaylarını incelemek için buraya tıklayınız.

Yorum Yap

  Subscribe  
Bildir