Clash OF Clans Hile Yöntemleri

0
Clash of Clans hile yapma
Clash of Clans hileleri ile kısa zamanda altın, yeşiltaş gibi itemlere sahip olabilirsiniz

Clash Of Clans oyunu son zamanların en gözde oyunlarından biridir. Bu oyunu oynayan hemen hemen herkes oyun içerisinde kendine avantaj sağlamak için hile yöntemlerini araştırarak bulmaya ve sonrada uygulamaya çalışmaktadır. İnsanların bu konuda internet başında saatler harcamasına rağmen pek başarılı oldukları da söylenemez.

Clash Of Clans oyununda yapacağınız hileler ile istediğiniz miktarda altın, elmas veya element sahibi olursunuz. Savunmasını yaptığınız köyünüzü otomatik olarak mükemmel bir şekilde düzene sokabilirsiniz. Ayrıca Clash Of Clans oyununda yapacağınız hileler ile inşaat sürenizi de sıfırlama imkanına kavuşursunuz.Clash Of Clans oyununu telefonunuzda oynasanız bile hile yöntemlerini uygulamak için telefonunuza kesinlikle ihtiyaç duymazsınız.

Clash Of Clans oyunundaki hileleri uygulamak için bilgisayarınıza indireceğiniz c.o.c.rar isimli program ile altın, elmas ve element sayınızı istediğiniz miktara çıkarabilir, savunmasını yaptığınız köyünüzü istediğiniz şekilde otomatik olarak düzenleyebilir ve inşaat sürenizi de sıfırladıktan sonra oyunu oynadığınız telefonunuz veya tabletinizden giriş yaparak yeni değerlerinizle oyununuzu oynamaya devam edebilirsiniz.

Clash of Clans hile nasıl yapılır?

Clash of Clans c.o.c.rar hilesi
c.o.c.rar hilesi ile Clash of Clans’ta hrkesin önüne geçebilirsiniz.

Hile yöntemini kullanabilmek için Bilgisayarınıza c.o.c.rar programını kurduktan sonra önünüze çıkan sayfaya oyunda kullandığınız kullanıcı adını giriyorsunuz. Burada kullanacağınız kullanıcı adınız oyunu android özellikli telefon ya da tabletten oynuyorsanız google play’de ki e mail adresiniz olmalıdır. Kullanıcı adınız kullanılan sisteme göre değiştiği için game canter’de kullandığınız kullanıcı adınızda olabilir. Ayrıca Clash of Clans oyununu bilgisayarınız ile oynuyorsanız google play hesabınızdaki e mail adresini kullanıcı adı olarak kullanmanız yeterli olacaktır.

Hile programı ile oyuna bağlanırken kullanıcı adınızı doğru girmeniz durumunda şifreye gerek kalmadan direkt oyuna bağlanabilirsiniz. Daha sonra en alttaki bölüme Clash Of Clans oyununu oynadığınız cihazınızın bilgilerini girip enter tuşuna basıyorsunuz. Bu işlemden sonra c.o.c.rar programı sizden oyunu kurduğunuz cihazı da açmanızı isteyecektir.

Tüm bu işlemleri tamamladıktan sonra artık c.o.c.rar programının cihazınıza bağlanmasını bekleyebilirsiniz. Bu program en geç on dakika içerisinde cihazınızla bağlantı kuracaktır. Program cihazınızla bağlantıyı sağladıktan sonra gelecek sayfaya istediğiniz miktarda altın, element ve elmas sayılarını yazabilirsiniz. Ayrıca programda bulunan Auto özelliği ile köyünüzü max savunma modunu kullanarak otomatik istediğiniz şekilde düzene sokabilirsiniz. Bu program ile saat sayaçlarını kullanarak mevcut inşaat sürelerinin hepsini sıfırlayıp kendinize avantaj da sağlayabilirsiniz.

Bu hile programını kullanarak oyunda kendinize hem banlanmadan hem de kalıcı olarak büyük bir avantaj sağlarsınız. Bu nedenle nedenle yüz memnun kalacağınız bir programdır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz