Google Play Uygulamalarını Ücretsiz İndirin

0

Ücretli olan Google Play’ in Tüm Özelliklerinden ücretsiz yararlanabileceğinizi biliyor muydunuz?

Artık Clash Of Clans, Forge Of Empires,Forge Of Lord vs. vs. bir çok oyuna Google Play’e ödeme yapmadanda sahip olabilirsiniz.
Peki nasıl ?
Günümüzde artarak devam eden akıllı telefon kullanımını fırsat bilen Oyun Şirketleri Android telefonlar için binlerce oyun ve uygulamayı Google Play üzerinden
satışa sunarak milyarlarca lira para kazanmakta olduğunun hepimiz farkındayız.
Parası olan kullanıcılar istedikleri kadar oyun özellikleri satın alıp en iyi oyunları oynarken, durumu iyi olmayan kullanıcılar basit oyunlar mı oynayacak?

bedeva app
Google Playdeki uygulamaları ücretsiz indirebilirsiniz

Tabi ki hayır çünkü en çok indrilenler arasında yer alan AppNana ve Cash Yourself ile Google Play’in ücretli uygulamalarını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Bu programların işleyişi çok basit örnek olarak App nana’yı inceleyelim. Yapmaniz gereken ilk iş App nana’yı telefonumuza indirmek. Daha sonra kendinize ait email adresiniz ile üyelik alarak giriş yapıyorsunuz fakat üye olacağınız bu adres Google Playdeki adresle aynı olmalıdır ki kazandığınız paralarıoraya aktara bilesiniz.Uygulama başlangıç olarak size 10.400 nana veriyor.Ayrıca üye olduktan sonra sizi davet eden birinin davet kodunu girerseniz veya siz birini davet ettiğinizde o kişi sizin davet kodunuzu girerse sistem size ayrıca bonus para vermektedir.Davet ile nana kazanmak isteyeyenler sırf bu uygulama için gurupları oluşturmuş durumda.

Üyelik işlemi gerçekleştikten sonra, sistem size 10 ile 15 arasında oyun, video veya site öneriyor bunların her birinin farklı para ödülleri var, bu önerilerden herhangi birine girdiğinizde ödül parasıotomatik olarak hesabınızda gözüküyor.
15.000 para olduğunda Google Play hesabınıza kazandığınız paraları aktararak Clash Of Clans, Forge Of Empires,Forge Of Lord, Minecraft, Game of War kısacası Google Play ‘in tüm özelliklerinden ücretsiz faydalanabilirsiniz.

APPnana nana kazanma hilesi;

Her uygulamada oldugu gibi bu işinde bir hilesi var elbette. Başlangiç olarak 15000 nanas yapacaz ve bunlari kullanmayacagız. Get nanase geliyoruz ve p9010610 kodu yazıyoruz. Vermiş olduğum kodu bir kere girdikten sonra kodu sinirsiz kullanabilmeniz için 5 kisinin size ait olan kodu girmesi gerekmekte. Bundan sonra sinirsiz nana ya sahip olacaksiniz ve kazandığınız nanalarla google playdeki tüm ücretli uygulamaları kazandığınız nanas puanlarla  bedavaya indirebileceksiniz.
Tüm kullanıcıların aynı haklara sahip olduğu günler dilimizle.

0 0 Oy
İçeriği Değerlendir
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Göster