Modası Geçmeyen Elbise ve Aksesuarlar

Yıllarca Modası Geçmeyecek Olan 14 ParçaModa her yıl farklı trendler oluştursa da yıllarda modası geçmeyen bazı parçalar vardır. Sizde bu parçaları dolabınıza ekleyerek gereksiz alış verişten kurtulmuş olursunuz.

1Trençkot

Her mevsim giyebilme olanağınız olan trençkotlar ile şıklığınıza şıklık katabilirsiniz. Modası hiç geçmeyecek olan bir trençkot seçtiğiniz takdirde yıllarca giyebilirsiniz.

Trençkotlar size kolay kombin yapma olanağı sunarken; trençkotlarla spor kombinler yapabildiğiniz gibi daha klasik kombinlerde yapabilirsiniz.

2Jean Pantolonlar

Hiçbir zaman modası geçmeyen parçaların başında gelen Jean pantolonlar hemen herkesin dolabında vardır. Kendinize uygun bir modeli seçerseniz yıllarca giyebileceğiniz gibi, farklı stiller oluşturabilirsiniz. İster bir trençkotla kullanın ister salaş hırkayla, her durumda tarz görüneceksiniz.

33- Beyaz gömlekler

Sizin olmazsa olmaz parçalarınız arasında olması gereken parçaların başında beyaz gömlekler gelmelidir. Yılın her mevsiminde rahatlıkla giyebileceğiniz beyaz gömlekler ile birbirinden güzel kombinler oluşturabilirsiniz. Tarzınız ister spor olsun, ister klasik, her durumda sizin imdadınıza yetişecek olan bir beyaz gömleğe hemen sahip olun derim.

44- Blazer Ceket

Blazer ceketler ile ister spor şıklık oluşturun ister klasik şıklık her durumda şık olacağınıza emin olun. İş hayatınızda kullanacağınız gibi günlük hayatta da rahatlıkla kullanabileceğiniz blazer ceketler sizin dolabınızda olmalı. Blazer ceketleri; etekler ile kullanacağınız gibi daha birçok parça ile kullanmanız mümkün.

5Fular / Atkı

Hiçbir zaman modası geçmeyecek olan parçalardan olan fular ve atkıları yıllarca kullanabilirsiniz. Stil sahibi herkesin en çok kullandıkları parçalardan olan fular ve atkılar bu yıl çok trend. Hemen her kıyafetle kombin yapabileceğiniz atkılar ile sıradan bir kıyafeti göz alıcı bir etkiye kavuşturabilirsiniz.

6Siyah Elbise

Siyah elbise her bayanın gardırobunda olması gereken parçalardan olduğunu eminim herkes biliyordur. Bir bilgiye sahip olmak başka o bilgiyi hayatınıza uygulamak başka. Öyleyse siyah bir elbiseye sahip olmaya çalışın. Bu elbise ile kullanacağınız bir şal veya şık bir kolye ile harika stiller ortaya çıkarabilirsiniz.

7Kalem Etek

Bu yılda oldukça trend olan parçalar arasında olan kalem etekleri yıllarca giyebilirsiniz. Düz bir beyaz gömlek ile kullanacağını bir kalem etek ile harika bir stil oluşturabilirsiniz. Kombin yapmaya oldukça elverişli olan kalem etekler, ileriye dönük yapacağınız iyi bir kıyafet yatırımıdır diyebilirim.

8Saat

Şimdilerde saat sadece zamanı öğrenmek için kullanılmıyor. Sizin en önemli aksesuarlarınızdan olacak olan saatler ile şık bir stil oluşturabilirsiniz. Kıyafetlerinize uygun iki üç, saat almanızı tavsiye ederim. Bu şekilde daha tarz bir stil oluşturabilirsiniz.

9Kemer

Bu yıl paltoların üstüne bile kemer kullanmak moda olduğunu düşünürsek sizinde elinizin altında en az iki kemer bulundurmanız şart. Sıradan bir elbisenin üzerine takacağınız bir kemer ile farklı bir etki oluşturabilirsiniz.

10Siyah Çanta

Kaliteli bir siyah çanta alırsanız yıllarca kullanacağınıza emin olun. Hiç bir zaman modası geçmeyecek aksesuarlardan olan siyah çantalar ile bir birinden güzel kombinler oluşturabilirsiniz.

11Siyah Topuklu Ayakkabı

İster bir davette kullanın ister iş yemeğinde, mutlaka sahip olmanız gereken ayakkabı modellerinden olan siyah topuklu ayakkabılar sizin imdadınıza yetişecektir. İyi bir şekilde kullandığınız siyah topuklu ayakkabıyı yıllarca giyebileceğinizi aklınızdan çıkarmayın.

12Spor Ayakkabı

Spor ayakkabılar ile rahata kavuştururken aynı zamanda şık bir duruş sergilersiniz. İyi bir marka spor ayakkabıyı yıllarca giyip enerjik bir görüntü yayabilirsiniz.

13Babet

Babet ayakkabılarının rahatlığını kim inkâr edebilir ki. Kaliteli bir babet ayakkabıyı yıllarca giyebilir, aynı zamanda şık bir stil sergileyebilirsiniz.Babet ayakkabılar birçok kıyafeti kombin yapabilirisiniz. Tercih tamamen size kalmış.

14Bot /Çizme

Kışın en çok kullanılan parçalardan olan botlar ve çizmeler sizinde vazgeçilmezleriniz olsun. Klasik bir bot veya çizme seçerseniz yıllarca giyebilir çok şık kombinler yapabilirsiniz.Bu 14 parça eşliğinde dolabınızı oluşturursanız belki bazı küçük parçalar alısınız ama yıllarca gereksiz alışveriş yapmaktan kurtulursunuz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz