En Garip İş Fikirleri | En Garip İşler

0
En garip iş fikirleri

Gelir elde etmek evet, zor gibi görünebilir. Belki de para kazanma işini fazla ciddiye alıyorsunuzdur. Birazdan bahsedeceğimiz garip iş fikirleri sayesinde zengin olan girişimciler size nasıl para kazanılacağı konusunda ilham verebilir. Belki çoğu sürdürülebilir bir iş değil ancak bir sonraki hamleniz için size gerekli finansı sağlayabilir. O halde lafı daha fazla uzatmadan hemen başlayalım.

Pet Rock (Evcil Taş)

Oldukça garip öyle değil mi?Birileri size sıradan bir taş satmayı teklif etse cevabınız ne olurdu? 1975 yılında eski bir reklamcı olan Gary Dahl milyonlarca insana evcil taş satarak 15 milyon dolar kazanmış. Satılan nesneden çok ürün sunumunun dikkat çekiciliği onca insanı taş satın almaya itmiş olabilir. Kim bilebilir?

Cennetten Yer Ayırma

En garip iş fikri cennetten yer ayırtma diyebiliriz.

‘Her zaman bir B planım olmalı!’diyenlerin maddesinde sıra. Evet, cennete girip giremeyeceğiniz her ne kadar elinizde olsa da işini şansa bırakmayanların 15 dolar karşılığında cennetten yer ayırtabildiğini biliyor muydunuz? Biraz gülünç, hatta aptalca olan bu iş fikri giderek büyümeye ve sektörleşmeye devam ediyor kim bilir belki yakın bir zamanda lokasyona göre artan ve azalan ücretler talep edilebilir.

Televizyon Battaniyesi (Snuggie)

Televizyon battaniyesi ile sıcak kalın

Snuggie üzerinde kolları bulunan sıradan bir battaniye olarak görünebilir ancak oldukça ergonomik ve ünlü olan bu battaniyeler, özellikle televizyon izlerken kombilerinizin yakasından düşmenize yardımcı oluyor.Giyildikten sonra insana gülünç bir görüntü katan snuggieyi beklide bu kadar çok sevdiren şey bu!

Giyilebilir İnsan Kalıntıları Yapıcısı

Daha önce bir akrabanızı giymeyi hiç düşünmemiş olabilirsiniz. Evet, yanlış duymadınız insanlar ölen akrabalarını giyebiliyorlar daha doğrusu takı olarak kullanabiliyorlar. Bunun için yapılan tek şey ölen yakınlarının yakılan küllerinin bir kısmını ilgili firmalara göndererek talebinizi oluşturmak. Farklı tasarımlardaki kolyeler içinde ölen akrabanızın küllerini sizinkiler başka bir kolyede sergilenene kadar taşıyabiliyorsunuz.

Tavuk Kiralama (Rent A Chicken)

Deneyim kazanmak isteyenlere tavuk kiralayarak para kazanın.

Şehirde yaşayan ve çiftçiliğe gönül vermiş bireylerin talep ettiği tavuk kiralama işi girişimcisine müşteri başı 350 dolar civarı para kazandırıyor. 6 ay boyunca birkaç tavuğun bakımını üstlenen ve bu konudaki becerilerini geliştirmek veya deneyim kazanmak isteyenlerin başvurduğu bu yöntem oldukça popüler.

Önceki İçerikÇin’den Kapıda Ödeme İle Alışveriş Yapılır Mı?
Sonraki İçerikRusya’da Çalışmak ve Rusya İş İmkanları

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz