En iyi Bayan Parfümleri | Parfüm Önerileri

0

Bayanlar İçin Parfüm Önerileri

Güzel kokmak hem bayların hem de bayanların tercih ettiği bir şeydir. Koku seçimi bazen içinden çıkılmaz bir hal aldığı için bayanların en çok tercih edilen ve en kaliteli parfümleri sizler için sıraladık umarım sıralamamızı beğenirsiniz…

Parfüm, bayanların özellikle üzerine çok düştüğü bir imaj, bir tarz, bir tercih ve bir imzadır. Tercih ettiğiniz kıyafetler, çantalar, takılar, ayakkabılar gibi karakterinizi ve klasınızı yansıtan parfümler de çok önemlidir. Bu nedenle parfüm seçimi yaparken kişiliğinize uygun, sizi yansıtan ağır olmayan ve kötü kokmayan parfümler tercih etmeli geçtiğini yerlerden sizin geçtiğiniz anlaşılmalıdır. Bu nedenle parfüm tercihlerinde dikkatli olmalı ve bayanların en çok tercih ettiği parfümleri inceleyerek parfüm tercihi yapmalısınız.

Ayrıca bu yazımız kız arkadaşlarına veya eşlerine hediye almak isteyen baylar içinde parfüm önerisi olarak değerlendirebilirler.

1 Chanel Coco Mademoiselle;

bayan parfum onerileri
Bayanların en çok tercih ettiği parfüm

Özellikle feminen duygulara sahip bayanları yoğunlukla tercih ettiği kış parfümü olarak bilinen, Sicilya greyfutu ve turunçgil ile odunsu ağırlıkta olan bergamat otunun kokusu ile büyüleyen, duş jeli ve vücut sütü ile desteklendiğinde bulunduğunuz ortamda sadece sizin kokunuzun olmasını sağlayan büyüleyici bir parfüm dür.

2 Chloé See by Chloé Si Belle;

bayan parfumleri
Bayanların tercih ettiği 2. parfüm

Hayat neşesi yüksek olan, şakacı, neşeli hanımların tercih ettiği, huş ağacı kabuklarının yer aldığı karışımı ile büyüleyici bir koku bırakan, portakal çiçeği, neroli, elma, yasemin, şeftali karışımı ile tatlı bir koku oluşturan parfüm bayanlar tarafından en çok tercih edilen ikinci parfüm dür. Bu parfüm ile bulunduğunuz ortama çok tatlı bir koku yayacak ve insanlarında rahatlamasını sağlayacaksınız. Çok hoş bir kokusu olan parfümü çok sıkmamalı ve kokunuzun ağır olmamasına dikkat etmelisiniz.

3 Calvin Klein, Euphoria

bayanlar icin parfum secimi
Kadınları için parfüm önerileri

Nar, hurma ağacı, hurma, lotus, champaca çiçeği, orkide, sıvı amber ve menekşe karışımlarından meydana gelen, seksi, kalıcı ce cezbedici kokusu ile güçlü, seksi ve sofistike kadınların tercih ettiği bir parfüm dür. Şık ve küçük şişesi ile estetik bir görünümü olan Calvin Klein, Euphoria Nar parfümü tercihi ile karşınızdaki erkeği etkileyebilir, arkadaşlarınız arasında etkileyici bir parfüm sahibi olan kişi olarak tanınmanız sağlayabilir ve etrafınıza güçlü olduğunuzu gösterebilirsiniz.

Bayan araba modelleri için  tıklayınız

4 Michael Kors White

Hangi bayan parfumunu almali
Michael kadın parfumu seçimleri

Saf kokulara bayılan ve elbise tercihlerinde sadeliği seven ve sadelikten yana olan bayanların kullandığı muhteşem ötesi kokusuyla karşınızdakine menekşe yapraklarının özünü içeren, flesya çiçekleri, şakayık, amber, orkide ve vanilya bitkilerinin karışımından oluşan hoş bir koku bırakarak size hayran olmasını sağlayabilirsiniz. Michael Kors White parfümü ile doğallığı ve sadeliği bir arada yaşayacağınız gibi arkadaşlarınız arasında doğal parfüm kokusu sahibi bir olarak tanınacaksınız.

Bayanların en çok tercih ettiği telefon modelleri için tıklayınız

5 Hugo Boss

bayan prfumu
HUGO Bayan parfümü nasıl ?

Hugo Woman, Hugo boss ürettiği kalite parfümlerle bilindiği için kadınlara özel ürettiği böğürtlen, zambak, amber, vanilya ve sandal ağacı gibi bitkilerin karışımı ile elde edilmiş bayanların çok beğendiği bir parfüm dür. Özellikle, tarzı olan, kendinden emin tutkulu kadınların çok tercih ettiği Hugo Boss, Hugo Woman parfümü ile bulunduğunuz ortamda hemen fark edilecek, insanlar bu kokunun size özgü olduğunu anlayacaktır.

Bu parfümler bayanların en çok tercih ettiği ilk beş parfüm dür. Bu parfümü kullanan bayanların kokularını tanıyarak bu kokunun onara özgü olduğunu anlayabilirsiniz. Sizlerde bu parfümlerden kişiliğinize, tarzınıza, karakterinize uygun olanları tercih ederek hem iş yaşantınızda, hem sosyal toplantılarınızda hem de arkadaş ortamlarınızda sizinle özdeşleşen ve fark edilmenizi sağlayan bir koku sahibi olabilirsiniz. Fiyat olarak 30 cc, 50 cc, 75 cc gibi şişelerde satıldığından her bütçeye uygun parfümler alabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz