Fotoğraf Düzenleyici | En İyi Resim Düzenleme Uygulamaları

0

Fotoğraf düzenleme programı arıyorsanız telefonlara en çok indirilen resim düzenleyici programları sizler için incelemeye aldık.Fotoğraf çekme merakı olanların sıklıkla ihtiyaç duğduğu programlar arasında gelen resim düzenleyicilerin bu ihtiyaç doğrultusunda da sayılarının da gün geçtikçe artmakta olduğunu görmekteyiz.

Android markette yada ios uygulamalarının arasında o kadar çok gereksiz resim efekt programları var ki bunları ayıklmak biraz zamanımızı alabilmekte. Bizler de sizlerin zamanını düşünerek mobil uygulamalar arasında en çok tercih edilen ve  indirilen resim düzenleme uygulamalarını inceledik.

Sıraladığımız bu programların tamamı android ve iphone telefonlara yüklenebilmekte olup ücretli ve ücretsiz olarak karşımıza çıkmaktadır. Şunu da not düşelim; Programların çoğu iyi derecede donanıma sahip telefonlarda çalışmaktadır. Düşük performanslı telefonunuz varsa size sorun çıkarması olası olacaktır. Telefonlarda kullanılan en çok indirilen ve tercih edilen resim düzenleme programları…

1-) SNAPSEED

telefonda resim düzenleme
Android resim düzenleyici efekt programları

Snapseed bu anlamda kaliteli bir programdır. Fotoğrafları standarttan kurtaran düzenlemeleri ile daha şık hale getirebiliyor. Üstelik bu uygulamada özel alan düzenlemesi de bulunmakta. Yani tüm fotoğrafı düzenlemek istemiyorsanız seçtiğiniz alanı düzenleme şansına sahipsiniz.

Birbirinden havalı filtreleri bulunmaktadır. Her biri fotoğraflarınızın çekiciliği için özel tasarlanmıştır. Telefonunuzda kullanabileceğiniz en iyi Android ve ios resim düzenleme uygulamaları arasında yerini hala koruyor. Programı indirmek için android ve ios marketi kullanabilirsiniz.

2-) Cymra

resim düzenleyici
Cymera resim düzzenleme

Cymra bir diğer efekt programıdır. Birçok fotoğrafınızı düzenleyebileceğiniz gibi özel alanı olan portre fotoğraflardır. Bu alanda portlerinize hava katmaktadır. Uygulamada yedi ayrı lens ve değişik kayıt modu vardır. Bunun sayesinde istediğinizi seçerek fotoğraflarınız üzerinden güzel dokunuşlar bırakabilirsiniz.

3-) Aviary Photo Edito

resim düzenleyici
Aviary en iyi fotoğraf düzenleyici

Aviary Photo Edito da en iyi Android efekt programlarındandır. Fotoğraflarınızı ve resimlerinizi dilediğiniz gibi döndürme, geliştirme, kırpma seçenekleri sunmaktadır. Fotoğraflarınızı birbirinden farklı şekillere dönüştürebilirsiniz. Cisimler ekleyebilir efektler verebilirsiniz. Aslında ücretsiz bir uygulamadır. Ancak içerisindeki bazı düzenlemeleri ve efektleri satın almak durumunda kalabiliyorsunuz. Ancak yine de kullanmaya değer.

4-) PicsArt

resim düzenleyici
Android telefonlarda resim düzenleyici

PicsArt, çok faktörlü bir programdır. Yalnız yüksek çözünürlük gerektirmektedir. Bu program birçok işi aynı anda yapabiliyor. Hem fotoğraf düzenliyor hem efekt ekliyor hem fotoğraf yakalıyor hem de sosyal ortam oluşturuyor. Düzenlediğiniz fotoğrafları sosyal ortamdan arkadaşlarınızla paylaşma fırsatı sunuyor. En iyi Android efekt programları listesinde yerini alıyor.

5-) Adobe Photoshop Express

Adobe efekt programı
Fotoğraf efekt programları

Adobe Photoshop Express de en iyi Android ve ios efekt programlarının arasında yer almaktadır. Klasikleşmiş olsa da hala birçok kullanıcısı vardır. Fotoğraflarınızı kesin, döndürün, efekt ekleyin, kırpın ve daha bir çok işlemi bu programla yapın. Ayrıca sosyal hesaplardan ücretsiz olarak fotoğraflarınızı paylaşmanızı sağlar. Bu programı da yine Google Play Store’den ücretsiz indirebilirsiniz. Camera FV-5 efekt programı da birbirinden eğlenceli efektleri ile telefonlarınıza renk katıyor. Bu uygulamanın bir önceki bahsettiğimiz uygulamalardan farkı fotoğrafı bu uygulama ile çekiyor oluşunuz. Çek, düzenle, paylaş üçlüsü bu programı çekici kılıyor. Uygulama ile tüm renk seçeneklerini kendiniz ayarlayabiliyorsunuz.

Bunlar gibi bir çok efekt programları ile fotoğraflarınızı solukluktan ve klasiklikten çıkarın. Çektiğiniz tüm fotoğraflar en iyi Android efekt programları ile adeta profesyonel makinadan fırlamış gibi duracak. Ayrıca her programda sosyal ortamda fotoğrafları direkt paylaşma şansınız da var. Programdan yeniden çıkma zahmetine girişmenize gerek kalmayacaktır. Tüm bu programlar ve daha birçok program için programların resmi sitelerinden veya Google Play Store’den ücretsiz indirebilirsiniz. Programlar ücretsizdir ancak ek efektler için veya bir üst sürümleri için ek ücret ödemeniz gerekebilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz