Ana Sayfa / İş Fikirleri / İş İlanı Siteleri | İş İlanı Verme Siteleri

İş İlanı Siteleri | İş İlanı Verme Siteleri

En iyi iş ilanı siteleri
En İyi İş İlanı Siteleri

İş aramak için eski zamanlarda sadece gazetelerdeki ilanlardan yararlanılırdı. Teknolojinin gelişmesiyle iş ilanı siteleri de kendini geliştirerek işveren ve iş arayanları aynı sitede buluşturdu. Firmalar ihtiyaçlarını karşılayacak olan ve işlerine en uygun kişileri bünyesine katmak istedikleri gibi iş arayanlarda kendilerine uygun iş ilanlarını araştırma gereksinimi duymaktadır. Bu nedenle ”iş arıyorum” diyenler için en iyi iş ilanı bulma sitelerini, ”iş ilanı vermek istiyorum” diyenler için ise en iyi iş ilanı verme sitelerini sizler için araştırdık.

Araştırdığımız bu iş ilanı sitelerinin yanında bir jest olarak aşağıda güzel bir CV hazırlama sitesi de önerdik bu sayede başvuru yapmadan önce kendinize iyi bir CV hazırlama fırsatı da bulmuş olacaksınız.

Aşağıda belirttiğimiz ilan sitelerinin sıralaması random olarak sıralanmış olup önem derecesi  ihtiva etmemekle beraber sadece bizim önerilerimizi içermektedir. Sizlerinde tavsiye ettiğiniz iş ilanı siteleri olursa bizimle yorum bölümünden paylaşabilirsiniz.

1-) CVLOGİN.COM

Diğer iş bulma siteleri ile arasında fark bulunan cv.login.com sitesi ile iş başvurusu yapacak olan kişiler başvuru esnasında kullanılan ve işe alınma da önemli bir yere sahip olan CV oluşturma konusunda iş arayanlara yardımcı olmaktadır.

Hangi iş bulma sitelerine başvuracak olursanız olun sizi diğer başvurulardan ayırt edecek CV’yi bu site ile oluşturabilirsiniz.Bu da diğer adaylardan bir adım önde başlamanızı sağlar. Bu site CV hazırlama konusunda zorlananlar için ilaç olacaktır.

İş bulma Siteleri
En iyi iş ilanı siteleri

ALIŞVERİŞ YAP | İNCELE

2-) KARİYER.NET

En iyi iş ilanı siteleri arasında bulunan ve uzun süredir hizmetine devam eden bir sitedir. Sitenin alt yapısında birçok firma ve birçok adayın kaydı bulunmaktadır. Oldukça yoğun bir iş ağına sahip olan kariyer.net sitesi firmaların daha çok ilgi göstermesi ile adaylar tarafından tanınmıştır. Sitede kendi özgeçmişinizi oluşturarak ve resim ekleyerek veri tabanına kaydedersiniz. Firmalar siz ilana başvurmasanız ile veri tabanındaki bilgilerinizden size ulaşabilir.

ALIŞVERİŞ YAP | İNCELE

3-) YENİBİRİŞ.COM

İş bulma siteleri içinde önemli bir yere sahip olan yenibiris.com çoğu siteden daha aktif olan bir sitedir. Binlerce firma ve iş arayanların üyeliği bulunmaktadır. Başvuru ve Cv oluşturma menüsü çok kolay hazırlanmıştır bu da adayların işini kolaylaştırmaktadır.

İş İlanı verme siteleri

ALIŞVERİŞ YAP | İNCELE

4-) LİNKEDIN

İş arama siteleri içinde Linkedin sitesinin yeri çok ayrıdır. Bütün firmaların bir profili yer almaktadır. Diğer sitelere göre biraz daha resmi bir sitedir.

 

ALIŞVERİŞ YAP | İNCELE

5-) İŞKUR

İş ve İşçi Bulma Kurumu devlet destekli bir kurumdur. İş arayan işsiz kişilerle iş arayanları birleştirerek her adayı en uygun işe yerleştirmektedir.

ALIŞVERİŞ YAP | İNCELE

6-) SECRET CV

İnternetten iş bulma ve işçi arama hizmetine en erken başlayan sitelerden biridir. İnternetten iş bulma ve işçi arama hizmetlerinin öncülerinden olan site günümüzde en çok üyeye sahip olan siteler arasında yer alarak önem arz etmektedir.

İş ilanı siteleri

ALIŞVERİŞ YAP | İNCELE

7-) ELEMAN.NET

İş arayanların ve işçi arayanların ortak noktada buluştuğu sitelerden biri olan eleman.net kolay site yapısı ile üyelerinin işini kolaylaştırmaktadır.

ALIŞVERİŞ YAP | İNCELE

😎 ELEMANONLİNE

Diğer sitelerden sonra açılan işçi bulma sitesi birçok üyesi ile işveren ve işçileri buluşturmaya devam etmektedir.

En iyi iş ilanı siteleri

ALIŞVERİŞ YAP | İNCELE

9-) SOSYAL MEDYA

Her firmanın var olan sosyal medya hesabından da oluşturulan CV gönderilebilir ve gereken bilgiler verilerek iş başvurusunda bulunulabilir.

10-) ÖZEL KARİYER SİTELERİ

Yukarıda sıralanan iş bulma sitelerinin yanında çok büyük firmalar kendilerine özel olarak kariyer siteleri oluşturmaktadır. Oluşturulan bu site aracılığı ile eleman ihtiyacını duyurarak başvuruları almaktadır.

11-) KAMU TÜZEL KURULUŞLARI

Büyük firmaların yanında bulunduğunuz şehirlerdeki ticaret, esnaf yada meslek odaları da İŞKUR’a başvuru yaparak özel istihdam büroları açmakta ve iş arayanlara kendi internet siteleri üzerinden yardımcı olmaktadır. Sizlerde bu oda yada kuruluşlara başvuru yaparak kendinize yeni bir iş fırsatı yaratabilirsiniz.

Paylaş:

Benzer Yazı

Tost dükkanı açmak

Tostçu Dükkanı Açmak İstiyorum | Tost Evi Açmak

Özellikle İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Konya ve bir çok şehirde son dönemin en hızlı büyüyen …

1
Soru Sor / Yorum Yap

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Onur Recent comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Onur
Ziyaretçi

vacanciesinturkey.com iddiali bir site.