Bionluk Sitesinde Freelance Çalışarak Para Kazanın!

1
Bionluk tarzı sitelerde çalışarak para kazanın
Bionluk sitesinde freelancer çalışarak nasıl para kazanabilirsiniz

Bionluk Sitesinden Nasıl Para Kazanılır?

Evde çalışarak para kazanmak birçok kişinin hayali olan işlerden bir tanesidir. Yurt dışında olduğu gibi Bionluk ve buna benzer internet sitelerinden para kazanma ülkemizde de en popüler işler arasında yerini almaya başlamıştır Bionluk ve benzer siteler sayesinde evde yada part time çalışmak isteyen herkesin bu freelance çalışma yöntemiyle para kazanabilmesi mümkün hale gelmiştir.

Bionluk sitesinde yapacağınız her iş başına minumum 10 TL gibi bir ücret alırsınız. Bunun 2 TL’si siteye geri kalan 8 TL’si ise çalışanın yane sizin hesabınıza aktarılır. Yapacağınız işin niteliğine göre müşterinize vereceğiniz fiyat ta değişecektir. Örneğin bir tanıtım videosu hazırlayacaksanız şu an için 150 – 200 lira arasında fiyat verebiliyorsunuz. Bu sayede her gün düzenli çalışarak belirli bir miktarda gelir elde edilmesi mümkün olmakta. Bionluk sitesine satıcı olmanın yanı sıra kolaylıkla iş ilanı da verilebilmektedir. İstenilen her iş minumum 10 TL gibi bir ücrete yapılabilmektedir.

Bionluk’ta çalışmak için yapılması gerekenler

            Bionluk’ta satıcı olmak oldukça basittir. Tek yapılması gereken siteye üye olmak ve yapabileceğiniz işler doğrultusunda işinizi tanıtarak çalışmaya başlamaktır. Bionluk sitesi sayesinde para kazanılması için üye olmanın dışında bir banka hesabının tanımlanması da gerekmektedir. Bu sayede her hafta kazanılan ücret çalışanın banka hesabına aktarılır. Sitede birçok farklı kategori bulunmaktadır. Bu kategorilerden hangisinde iş yapılacağı kişinin yeteneklerine bağlı olarak değişmektedir. Bionluk sitesi sadece işsizler tarafından değil işi olup da ek gelir arayanlar tarafından da kullanılmaktadır. Böylelikle boş zamanlarınızda çalışılarak ek gelir elde edebilirsiniz.

Bionluk’ta Yapabileceğiniz İşler

Freelancer çalışabileceğiniz siteler
Bionluk sitesinde ne iş yapılabilir?

Bionluk sitesinde her çalışana uygun bir kategori bulunmaktadır. Bu sayede herkes kendi ilgi alanıyla ilgili çalışmalar yapabilmektedir. Bionluk sitesinde hangi kategoride çalışılacağı kazanılacak olan miktarın belirlenmesinde rol oynamaktadır. Sitede bulunan kategoriler şunlardır;

Makale yazımı ve çeviriler:

Sitesinin popüler alanlarından bir tanesi de makale yazımı ve çevirilerdir. Makale yazmak ek gelir elde etmek isteyenleri yöneldiği önemli alanlardan birdir. Bu sayede kelime başına makale ücreti alınabilmektedir. İş hayatından boş vakti olanlar ya da akşamları çalışmak isteyenlerin ilk tercihi makale yazarlığı yapmaktır. Bunun yanı sıra dil çevirileri de yapılabilmektedir. Bu tarz yetenekleri olan kişiler farklı dillerde olan yazıların Türkçe çevirilerini yaparak para kazanabilmektedirler.

Grafik ve tasarım:

Serbest çalışma siteleri
Freelancer çalışılabilecek siteler

Grafikerlik freelancer olarak yapılabilen işlerden biridir. Bionluk sitesinde de birçok tasarım ilanları bulunmaktadır. Üniversitede okuyan grafik tasarım öğrencileri için ideal olan bu tarz işler sayesinde her ay belirli miktarlarda ücret almak mümkün olmaktadır. Bionluk sitesinde sıklıkla görülen grafikerlik ilanları logo tasarımı, broşür ve el ilanı gibi tasarım işleri üzerine olmaktadır.

Seo:

Bionluk sitesinin önemli kategorilerinden bir tanesi de seo’dur. Seo sayesinde sahip olunan web sitelerinin Google sıralaması üzerinde çalışmalar yapılmaktadır. Bionluk sitelerinde yaptırılan seo çalışmaları yapan kişiye bağlı olarak başarıya ulaşabilmektedir. Seo konusunda bilgisi olan herkes buradan hizmet verebilmektedir.

Web tasarım:

Bionluk sitesinde web tasarım hizmeti de verilebilmektedir. Bu tarz işlerde fiyatlar biraz daha artış göstermektedir. Tasarlanacak olan sitenin nasıl olacağı fiyatların belirlenmesinde etkili olmaktadır. Bionluk sayesinde ev konforunda tasarım yapmak ve gelir elde etmek mümkün olmaktadır.

Daha fazla iş fikri için İŞ FİKİRLERİ sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

1 Yorum

  1. Türkçe freelancer işi yapmak isteyenler için harika bir yazı olmuş. Ama yabancı dil bilen arkadaşlar yabancı sitelerde freelancer yaparak dolar üzerinden daha çok kazanç elde edebilirler. Ben ise hem Türk sitelerinde hem yabancı sitelerde freelancer işleri yapıyorum. İkisini birden aynı anda yürütmek zor olsa da kazancı iyi oluyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz