Paylaş:
Şarj otomatı kurarak para kazanma yöntemi
Şarj istasyonu kurarak nasıl para kazanılır

Kablosuz Şarj Otomatı Kiralayarak Nasıl Para Kazanabilirsiniz?

Her geçen gün gelişen teknoloji girişimciler için yeni fırsatlar yaratmaya devam ediyor. Bu anlamda teknolojinin son hamlesini ise alışveriş merkezleri ve otobüs terminallerinde oldukça sık görülen şarj cihazlarını geride bırakacak kablosuz şarj ünitesi ve sistemleri oluşturuyor. Hayatımıza bir anda giren bu teknoloji, geleceği gören dinamik yatırımcılar için oldukça büyük bir gelir kaynağı olabilir. Bizde bu yeni iş fikrini dikkate alarak kablosuz şarj otomatı – ünitesi kiralayarak nasıl para kazanabileceğinizi yazmak istedik. Buyurun okuyalım…

Her ne kadar adını yeni duymuş olsak bile ‘kablosuz şarj’ terimi oldukça eskiye, 1990’lı yıllara dayanıyor. İlk defa elektronik diş fırçasının şarj edilebilmesi için üretilen bu teknoloji hala oldukça fazla kullanılıyor. Ülkemizde gelişmekte olan bu teknoloji ise bir kaç yıl içerisinde kendisini geliştirerek büyük kazançlar elde etmeyi mümkün kılıyor.

Oldukça basit bir mantığı bulunan kablosuz şarj cihazları sadece akıllı telefonların bataryasını şarj etmekle kalmıyor, aynı zamanda bir bilgisayar bataryasını doldurabiliyor veya eklentileri desteklenen bir yazıcıyı çalıştırmaya yarıyor. Kablolu şarj cihazlarının aksine kablosuz şarjcihazları, küçük bir üniteden oluşuyor. Bu ünite içerisinde bulunan yoğun elektro manyetik alan sayesinde enerjinin cihaza iletilmesi ve cihaz içerisinde ki bobinler ile bu enerjinin elektrik enerjisine dönüşmesini sağlıyor. Tüm bu işlemler oldukça kısa bir süre içerisinde gerçekleşiyor ve cihaz normal standartlara yakın bir sürede şarj olabiliyor. Peki, bu teknoloji nasıl para kazandırır.

Kablosuz Şarj Kiralayarak Nasıl Para Kazanabilirsiniz?

şarj ünitesi kiralama işi
Şarj otomasyonu kiralayarak para kazanmak

Kablosuz şarj ünitesi sayesinde para kazanmanın yolu oldukça basit ve zahmetsizdir. Aynı zamanda yüksek meblağlarda yatırımlara ve uğraşlara da gerek duyulmuyor. Günümüzde üretilen tüm akıllı cep telefonları, bilgisayarlar ve yazıcı gibi elektronik aletlerin bu teknolojiye uygun olarak üretilmesi ise gelecekte ülkemizde pek çok kişinin bu sisteme ihtiyaç duyacağı ve bu anlamda yapılacak yatırımların oldukça kazanç sağlayacağı konusunda bir kanıt niteliği taşıyor. İnternet üzerinde özellikle Çin ve Avrupa kaynaklı alışveriş sitelerinde pek çok farklı kablosuz şarj ünitesi bulunuyor.

İlgili Yazı:   İkinci el Satış Mağazası Açma | Spotçu Açma İş Fikiri

İlgili yazı: Çin’den Alışveriş Yapabileceğiniz En Güvenilir 10 Site

Şarj ünitesi kiralama işi için ne kadar sermaye gereklidir?

Bu üniteler bireysel kullanımın yanı sıra günümüzde otobüs terminalleri ve alışveriş mağazalarında bulunan, belirli bir ücret karşılığında çalışan şarj üniteleri ile aynı şekilde de bulunabiliyor.

şarj istasyonu ile para kazanma
Şarj otomatı kiralama işi nasıl yapılır

Fiyat açısından ise kaliteli olanlar arasında; ünitenin özellikleri, boyutu ve enerji miktarına göre 200$ ile 400$ arasında değişiklik gözlemlenebiliyor. Yine de kısa bir araştırma sonucunda daha ucuz ünitelere ulaşmakta mümkün! Satın alınan üniteler ise birçok farklı şekilde gelir kaynağı olabiliyor. Bu anlamda isterseniz satın aldığınız üniteleri insanların işlek olduğu yerlerde kurarak para karşılığı otomatik olarak şarj etmesini sağlayabilir, isterseniz sahip olduğunuz bu üniteleri çeşitli firmalara veya şahıslara kiralayabilirsiniz.

Şarj ünitesi kiralayarak ne kadar para kazanabilirsiniz?

Yeni bir teknoloji olması ve ülkemizde sınırlı sayıda bulunmasından dolayı oldukça dikkat çeken ve merak uyandıran kablosuz şarj ünitelerinin işlek caddelerde, otobüs terminallerinde, alışveriş merkezlerinde, sinema ve tiyatro alanları gibi yerlerde para karşılığı kiralamaya açmak ise oldukça cazip ve avantajlı! Bu sayede aylık en az 1000 TL civarında kiralama geliri elde etmek ise mümkün.

Daha çok iş fikri için İŞ FİKİRLERİ sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.