Playstation Kiraya Vererek Para Kazanmaya Ne Dersiniz!

2
Playstation kiralayarak para kazanmak
Playstation kiralama işi nasıl yapılır?

Plystation kiralayarak para kazanma iş fikri kendine ek gelir oluşturmak isteyen gençler için ideal bir iş fikri olabileceğini düşünerek sizlerle paylaşmak istedik. Önceki yazılarımızda playstation cafe açmak başlıklı yazımızla oyun konsollarından nasıl para kazanabileceğinizi detaylıca anlatmıştık. Bu yazımızda sizlere playstation yada xbox gibi oyun konsollarını kirayavererek nasıl para kazanabileceğinizden bahsedeceğiz. Buyurun okuyalım….

Playstation Kiraya Vererek Nasıl Para Kazanabilirsiniz?

Playstation erkekler kadar kadınlar tarafından da ilgi gören popüler oyunlardan bir tanesidir. Tarihi 90’lı yıllara dayanan bu oyun herkesin sahip olmak istediği ve günümüzde hala kullanılan popüler ürünlerden bir tanesidir. Bir diğer adı oyun konsolu olan Playstation’lar bilgisayarların olmadığı dönemlerde ortaya çıkmış ve birçok gencin kalbini kazanmış olan makinalardan bir tanesidir. Günümüzde hala kullanılmasının başlıca sebebi kendini her geçen gün geliştirmesidir. Sürekli yeniliklerin yapıldığı bu aletle istenilen her oyun kolaylıkla oynanmaktadır. Bilgisayar oyunlarından aynı zevki alamayan ve kumanda kolu ile oyun oynamak isteyen yetişkinler bile Playstation’ları tercih etmektedir.

Bu durum yeni bir iş sektörünün ortaya çıkmasına ön ayak olmuştur. Bu yeni iş sektörünün ismi Playstation kiralamadır. Playstation kiralama, sahip olunan ya da özellikle bu iş için satın alınan oyun konsollarının kiralanması demektir. Bu iş uğraşmadan ve efor sarf etmeden para kazanmanın önemli yöntemlerinden bir tanesidir. Günümüzde birçok kişi bu tarz kolay para kazanma yöntemlerine yönelmektedir. Bu noktada yapılan detaylı araştırmalar en doğru işin bulunması açısından oldukça önemli olmaktadır. Playstation kiralama işi, garanti olarak görülen kolay para kazanma yöntemleri içerisinde favori olarak görülmektedir.

Playstation kiralama işine girilmeden önce bilinmesi gerekenler

Playstation kiraya vererek para kazanmak
Playstation kiraya vererek para kazanmanın püf noktaları

Playstation kiralama işine girmeden önce bilinmesi gereken bazı ince püf noktaları bulunmaktadır. Bu püf noktalarına dikkat edilmesi herhangi bir sorun yaşamadan para kazanılmasına yardımcı olacaktır. Playstation kiralama için yapılması gereken ilk şey bir oyun konsolunun satın alınmasıdır.

Oyun konsolları 3 parçadan oluşmaktadır. Bunlar; kumanda, güç kablosu ve görüntü kablosudur. Bunlardan herhangi birinin eksik olması ürünün kiralanmasını imkansız hale getirecektir. Bu sebeple özellikle ikince el alışverişlerde tüm parçaların sağlam ve kullanılabilir olmasına dikkat edilmelidir. Oyun konsolu ve tüm parçaları ayarlandıktan sonra geriye kalan tek şey kiralama işleminin yapılacağı mekanın bulunmasıdır. Kiralanacak olan Playstation son sürümlerden olmalıdır.

Eski sürümlerinin kiralanması çok daha zor olacaktır. Bunun için piyasada sürülen en son playstation modelini kiraya vermeniz faydalı olacaktır. Kiralanacak olan mekanın seçimi de en az Playstation seçimi kadar önemli olmaktadır. Kira süresi sona erdiğinde paranın sorunsuzca alınabilmesi için güvenilir bir internet kafe bulunmalıdır. Güvenilir bir kafenin bulunması sadece para konusunda değil verilen playstation’un geri alınması açısından da oldukça önemli olmaktadır. Playstation kiralama işi doğru bir şekilde yapıldığında düzenli bir gelir oluşturacaktır. Bu sayede oyun konsoluna verilen paranın çok daha fazlası kolaylıkla kazanılmış olacaktır.

Vr Gözlük ve Oyun da Kiralayabilirsiniz

Playstation kiraya verme işi
Vr gözlük ve oyun kiralayarak playstation dan para kazanabilrsiniz.

Sadece oyun konsolu değil daha da ayrıntıya girerek oyun severlere oynamak istedikerli farklı kategorilerde oyunlar ve VR gözlük gibi aksesuarları da ekstra ücret yada ayrıca kiralayabilirsiniz. Her işte olduğu gibi bu işte de unutulmamamlıdır ki işin kendi değil işin yanında sunduklarınız size para kazandıracaktır.

İlgili yazı: Kendi İşini Kuracaklara 10 Yeni İş Fikri

Playstation kiralama için uygulanabilecek farklı yöntemler

Playstation kiralama sadece internet kafelere yapılmamaktadır. Bireysel kişilere de kiralama yapılabilmektedir. Bu noktada çevrenin genişliği son derece etkili olmaktadır. Bireysel olarak yapılan kişilerde oyun konsolunun verildiği kişilerin güvenilir olmasına dikkat edilmelidir. Bireysel kiralama için çevredeki kişiler çoğu zaman yeterli gelmemektedir. Bu noktada devreye sosyal medya girmektedir.

Sosyal medya bu tür kiralama işleri için ideal olmaktadır. Bu gibi durumlarda Facebook ya da Twitter gibi sosyal medya sitelerinden kiralama yapan birçok kişi bulunmaktadır. Bu tarz bireysel kiralamalarda paranın peşin alınması gerekmektedir. Aksi takdirde kiralama yapılan kişilerle sorun yaşanma ihtimali oldukça yüksek olacaktır.

Daha çok iş fikri için İŞ FİKİRLERİ sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz