Çin’den Alışveriş Yapabileceğiniz En Güvenilir 20 Site

8

En Güvenilir Çin Alışveriş Siteleri

Günümüzde internet üzerinden alışveriş yapmak artık en çok tercih edilen yöntemler arasında yerini almaya başladı. Hal böyle olunca güvenilir, zamanında ve doğru ürünü gönderen alışveriş sitelerini tercih etmenin önemide artmış oldu. Bu yazımızda yurtdışı olarak Çinden alışveriş yapabileceğiniz en güvenilir alışveriş sitelerini inceleyeceğiz.

Çin Hükümeti ihraç edilen ürünler için vergi almadığından Çin’de üretilen ürünler dünya genelinde satılmaya başlanmıştır.  Bu yolla ithal edilen ürünler kar oranı eklendiği için  daha pahalı rakamlara satılmaktadır. Bu nedenle insanlar Çin alış veriş sitelerinden ürün almayı tercih edip daha uygun  fiyatlara istedikleri ürünü almayı tercih ediyorlar.

Çin sitelerinden yapılan alış verişlerde dikkat edilmesi gereken sahte ve güvenilirliği olmayan sitelerden alış veriş yapmamaktır. Bu siteler istediğiniz ürünler yerine  farklı ve kalitesi daha düşük ürünler yolladığı için  hem maddi kayıp yaşamanıza hem de hayal kırıklığına uğramanıza neden olabilmekte.Bu olumsuz durumlar ile karşılaşmamanız için hem güvenilir, hem çok uygun fiyatlara satış yapan hem de kargo ücretini karşılayan güvenilir Çin alışveriş sitelerini sizler için bir araya getirdik. Bu siteleri inceleyerek sizin için uygun olanları tercih edip gönül rahatlığı ile alış veriş yapabilirsiniz. İşte sizler için en çok tercih edilen Çin alışveriş siteleri

1-) Aliexpress.com

Çin'den alışveriş yapılan siteler
Türkiye’ye ücretsiz gönderi yapan en güvenilir alışveriş siteleri

Alibaba.com sitesinin perakande satış yaptığı bir site olan aliexpress sitesi ülkemize de faaliyet gösteren en eski alış veriş sitelerinden biridir. Güvenilirliği konusunda kendini kanıtlamış olan sitede alacağınız ürünler 2 ile 3 hafta içinde elinize ulaşmaktadır.

Sitenin en büyük avantajlarından biri satıcının ürünü göndermemesi, ilandakinden farklı bir ürün göndermesi yada bozuk ürün göndermesi durumunda itiraz başvurusu yapıp paranızı iade alabilmenizdir. Yaşadığım bir olaydan örnek vermemiz isterseniz; Bir süre önce hoby olarak almak istediği Baja 5b uzaktan kumandalı arabam Cin Halk Cumhuriyetinin gümrüğüne takılmıştı. Yaptığım itiraz sonucu yaklaşık 1000 dolarlık para iademi almıştım.

2-) Dealextreme.com

Çin'den alışveriş yapılan siteler
Çin siteleri

İhtiyacınız olan tüm ürünlerin yer aldığı geniş bir ürün yelpazesine sahip olan www.dealextreme.com sitesi çok uygun satış fiyatları, kısa süre de kargo teslimatı garantisi vermesi  ve en önemlisi Çin’den ülkemize kadar gelen ürünün kargo fiyatını  karşılaması ( freeshipping ) nedeniyle en çok tercih edilen alış veriş siteleri arasındadır. Satın aldığınız bir ürünün elinize geçmesi ortalama 2 hafta sürmektedir.

3-) Banggood.com

Çin'den eşya alınan siteler
Çind’en Türkiyeye kargo gönderen siteler

Ülkemizde faaliyet gösteren hepsiburada konseptinde hizmet veren bir alış veriş sitesi olan Banggood, uzakdoğu coğrafyasının en güvenilir ve en büyük e ticaret sitelerinden biridir. Dünyanın her yerine kargo imkanı bulunan bu sitenin  bir diğer özelliği de en uygun elektronik ürün fiyatlarına sahip olmasıdır. Yasal olarak faaliyet göstermesi nedeniyle güvenilir bir e ticaret sitesidir.

4-) Tradetang.com

En güvenilir alışveriş siteleri
Yurtdışı(Çin) güvenilir sorunsuz alışveriş siteleri

Tüm ürün kategorilerinde satış yapan bu sitenin diğer sitelere göre farklılığı ürünleri hem toptan hem de perakende olarak satın alabilmenizdir. Bu siteden yapacağınız alış verişlerde kargo alıcıya aittir. Satın aldığınız ürün 10 gün içinde elinize ulaşır.

5-) Gearbest.com

Çin alışveriş siteleri
Çin’den eşya alınan siteler

Çin kökenli bir alış veriş sitesi olan gearbest sitesi, elektronik ürün ve hobi ürünlerinde en uygun fiyatlara sahip bir site olarak hizmet vermektedir. Dünya geneline ücretsiz kargo özelliği bulunan gearbest,  oldukça güvenilir bir alış veriş sitesidir.

6-) Focalprice.com

Çin'den alışveriş yapılan siteler
Focalprice çin den alışveriş yapılan sitelerden biri.

Elektronik ürün çeşitliliği ile ünlü olan bu site  EMS kargo seçeneği ile  ülkemize de sipariş gönderimi yapıyor.  Ürün inceleme seçeneğinin gelişmiş olması da size avantaj sağlıyor. Güvenilirliğini kanıtlamış olması da gönül rahatlığı ile alış veriş yapmanızı sağlıyor.

Hong Kong merkezli olan bu site dünya geneline ürün satışı yapan ve uygun fiyatları ile bilinen bir sitedir. Elektronik ürün yelpazesi çok geniş olduğu için dünya geneline elektronik ürün satışı diğer sitelere göre fazladır. Ücretsiz kargo seçeneğinin olması da avantaj sağlayan bir diğer faktördür.

7-) Bestofferbuy.com

Çin' den alışveriş yapılan siteler
Yurt dışı güvenilir çin alısveriş siteleri

Kargo ücreti almadığı için tercih edilen sitelerden biri olan bestofferbury,  geniş ürün yelpazesi ve 12 iş gününde kargo teslim özelliği ile bilinen ve güvenilir bir sitedir.

😎 Everybuying.com

Çin'den alışveriş siteleri
En güvenilir Çin alışveriş siteleri

Çin kökenli bir alış veriş sitesi olan everybuying, 12 iş günü içinde teslimat yapan bir diğer sitedir. Ayrıca geniş ürün yelpazesinin içinde bayan takıları, kozmetik ürünleri, bayan aksesuarları ve cinsel ürünlerin yer alıyor olması farklı kategorilerde müşterilerinin olmasını sağlıyor. Ücretsiz kargo özelliği olması tercih edilme sebebidir.
www.espow.com: Hong Kong  merkezli bir diğer Çin alış veriş sitelerinden birisidir.  2 hafta içinde kargo teslimatı yapması ve uygun fiyatlı olmasının yanında satın aldığınız ürünü teslim ediyor olması nedeniyle tercih edilebilir.

9-) Tinydeal.com

Yurtdışından alışveriş
Türkiye’ye gönderi yapan güvenilir alışveriş siteleri

İstediğiniz her ürünü bulabileceğiniz firmalar topluluğu olan N11 tarzı bir site olan tinydeal sitesinde her ihtiyacınızı karşılayan geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. 5 üründen fazla alış veriş yaptığınızda kargoyu ücretsiz hale getirmesi özelliği ve çok uygun fiyatlara satış yapmasının yanında 10 gün içinde teslimat yapması da güvenilirliği konusunda kendini ispat etmiştir.

10-) Hobbyking.com

Çin alışveriş siteleri
Çin’den alışveriş yapabileceğiniz güvenilir hoby sitesi

Rc tutkusuna sahipseniz uzaktan kumandalı araba, helikopter, gemi ve drone gibi araçları ister sıfırdan isterseniz parçalarını birleştirerek kurabileceğiniz bin bir çeşit yedek parçanın bulunduğu bir alışveriş sitesi. Firma honkong da olup daha önce tarafımızca test edilmiştir.

11-) DHGate.com

Çin'den alışveriş yapılan siteler
Çin’den alışveriş yapılabilen Türkçe siteler.

DHGate uluslararası alışveriş yapabileceğiniz ve türkiyeye ücretsiz kargo seçeneği ile gönderim yapabilen Çin sitesidir. Sitenin en büyük avantajlarından biri türkçe dilseçeneğinin olmasıdır. DHGate yukarıda sıraladığımız sitelerden geri kalmayıp en güvenilir alışveriş siteleri arasında yerini almıştır.

12-) Geekbuying.com

Yurtdışı alışveriş sitesi
Çin elektronik alışveriş sitesi

Sadece elektronik ürünlerin satıldığı güvenilir bir uzakdoğu sitesi arıyorsanız bu site sizin için faydalı olacaktır. Sitede satılan ürünlerin büyük bir kısmı Türkiye dahil birçok ülkeye ücretsiz kargolanıyor. Telefon kılıfı, batarya, drone ve IP Camera gibi bir çok ürünü uygun fiyata bu siteden de alabilmeniz mümkün.

13-) Light in The Box

Kargo: Ücretsiz

Tasarım itibariyle aliexpress sitesine benzeyen lightinthebox türkçe arayüzü sayesinde kolayca ve güvenle alışveriş yapabileceğiniz bir Çin sitesi. Sitede aklınıza gelebilecek her kategoride ürün mevcut.

14-) Mini in The Box

Telefon aksesuarı, saat ve bunun gibi bir çok kategoride sadece aksesuar satışı olan bir site. Site lightinthebox sitesinin kardeşi niteliğinde ve güvenilir mir sitedir.

15-) Tom Top

Aliexpress’ ten önce kurulan tomtop sitesi çin in en büyük online alışveriş sitesidir. 2015 li yıllarda Türkiye’ye gönderim yapmayan site şu sıralar bir çok ürün için Türkiye’ye uygun fiyata yada ücretsiz gönderim yapmakta. Çin den alışveriş yaparken mutlaka bu sitedeki fiyatlarla karşılaştırın derim daha uygun fiyata alma şansınız olabilir.

16-) Sammy Dress

Giyim sitesi arıyorsanız bu site tam size göre bay – bayan giyim çanta ve aksesuar üzerine bir çok ürünü bu sitede bulabilirsiniz

17-) Zapals

Kaliteli elektronik ve teknik ürünlere ihtiyacım var diyorsanız zapals tam size göre bir Çin alışveriş sitesi. Alışveriş yapmasanız da incelemenizi öneririz.

18-) Buyin Coins

Farklı kategorilerde ürün yelpazesi geniş olan sitelerden biri bu siteden de rahatlıkla alışveriş yapabilirsiniz. Ülkemize ücretsiz gönderim de yapılmakta.

19-) New Frog

Elektronik dahil geniş kategori yelpazesi olan bir site. Türkiye’ye ücretsiz gönderim de yapılmakta.

20-) FashionMia

Çin giyim sitesi arayanlar için ideal bir alışveriş sitesi. 79 dolar ve üzeri tüm alışverişlerinize ücretsiz kargo imkanı sunuyor. 79 dolar altındaki alışverişlerinizde kargo ücretleri de gayet uygun.

Amerika’dan gönderim yapan alışveriş siteler için Amerika’dan Alışveriş Siteleri yazımızı inceleyebilirsiniz.

5 1 Oy
İçeriği Değerlendir
Abone Ol
Bildir
guest
8 Yorum
Yeniler
Eskiler En çok oy alanlar
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Göster