En İyi VİOP Şirketleri | Güvenilir Aracı Kurumlar

0

Borsa İstanbul’un çatısında faaliyetlerine devam eden VİOP, gün geçtikçe kullanıcı hacmini artırmaya devam ediyor. Bu yazımızda sizler için işlem hacmi en iyi olan 5 VİOP şirketini sıraladık. Sizlerde yazıyı okumaya devam ederek, Türkiye’de bulunan ve en tercih edilen 5 VİOP şirketi hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Not: Sırama firmalar arasında derecelendirmeyi temsil etmemekte olup fikir edinmeniz amacıyla hazırlanmıştır.

 En Çok Tercih Edilen 5 VİOP Firması

viop şirketleri

Kuruluşu 2012 yılında İzmir’de olan GCM Yatırım, 2016 yılından itibaren yeterli belgeleriyle VİOP konusunda hizmetlerini vermeye başlamıştır. Borsa İstanbul seminerleri, online eğitim olanağı ve Meta Trader 5 platformu sayesinde de VİOP deneme/demo hesap imkanı tanıyarak, müşterilerinin VİOP’u daha iyi anlamasını sağlıyor. Yüksek miktardaki ödenmiş sermayesi ile dünya standartlarında hizmetlerini sunan GCM Yatırım, alt yapısı ve ileri teknolojisiyle dikkatleri üzerine çekiyor.

SPK Tebliği’nin tüm belgelerini yerine getirerek yetki belgesi sahibi olan GCM Yatırım, VİOP piyasası kullanıcılarının en çok tercih ettiği firmalar arasında ön sıralarda yer alıyor. Yıllardır bu sektörde hizmetlerini sürdüren firma, sizin de tercihleriniz arasına yazabileceğiniz bir sisteme sahiptir.

viop firmalari

2010 yılında İstanbul’da faaliyetlerine başlayan İntegral Yatırım firması, Ulukartal Holding iştirakidir. Uzun yıllardır aracı kurum niteliğinde faaliyetlerini sürdüren İntegral Yatırım, kaliteli eğitimleri ve sundukları analiz destekleriyle de kullanıcılar tarafından beğenilmektedir. Bu alandaki başarılarının yanında VİOP konusunda da yoluna başarıyla devam eden firma, pek çok konuda müşterilerini destekleyici hizmetler vermektedir.

Özellikle araştırma ekibi ve piyasa uzmanlarıyla destek sunan İntegral Yatırım, analiz ve işlem analizlerini de programla sunmaktadır. Türkiye’de oldukça eskiye dayanan mazisi ve şuana kadar güvenli yapısıyla kolayca tercih edebileceğiniz seçenekler arasına yerleştirebilirsiniz.

Sermaye yatırım piyasasının en köklü kuruluşlarından biri olan Tacirler Yatırım, 1990 yılından bu yana hizmetlerine devam ediyor. Komisyon oranları günlük yapılan işlemlere ve yere göre değişse bile, Türkiye’nin yatırım piyasasında akla ilk gelen firma olma özelliğini taşıyor. Deneyimli kadrosu, müşterilerine güvenle destek sunmaya çalışmaları ve güçlü teknolojik alt yapısı sayesinde tercih edilen şirketlerin başında yer alan Tacirler Yatırım firması, İnternet şubesi desteğini de veriyor.

Araştırma raporu ve eğitim destekleriyle müşterilerinin yanında yer alan firma, Türkiye ve KKTC ülkelerinde hizmet sunuyor. Diğer yatırım firmaları gibi banka kökenli olmayan Tacirler Yatırım, banka kökenli olan firmalar gibi hizmetlerini bir arada verecek yapıdadır. Banka kökenli olmamasına rağen güçlü bir sermaye fonuna sahip olan şirket, Türkiye VİOP şirketleri piyasasında en çok tercih edilenler arasında bulunuyor. Sizde VİOP işlemleriniz için artıları ve eksilerini inceleyerek tercih edebilirsiniz.

Yine sermaye piyasasının en eski kuruluşlarından birisi olan Gedik Yatırım, 1991 yılında faaliyetlerine başlamıştır. 2015 yılında almış olduğu Geniş Yetkili Aracı Kurum belgesi sayesinde VİOP piyasasında hizmet sunmaya başlayan Gedik Yatırım, 50 Milyar TL üzeri VİOP işlem hacmine sahiptir. Pazar payı % 3.17 olan firma banka kökenli olmayan şirketler arasında en iyi şirketler listesinde yer alıyor. 60 bine yakın kullanıcı sayısıyla banka kökenli olmadığı halde dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

Gedik Yatırım, kullanıcılarına yatırım ve VİOP konusunda her türlü eğitim ve diğer destekleri sunmaktadır. Firmanın sürekli olarak yenilikçi teknolojiye yatırım yapması, güçlü altyapı teknolojisine sahip olması ve piyasadaki yapısıyla, kullanıcılar tarafından tercih edilmesinin en önemli nedenleri arasındadır. Gedik Yatırım firmasının tercih edilmesinin diğer bir nedeni ise işlemlerin çok kısa süre içerisinde tamamlanma olanağı ve sonuçlandırma hususunda hızlı yapısıdır. Başarısına her geçen gün artı değer katan firma, ilerleyen yıllarda bu piyasanın en güçlüleri arasında yer almaya devam edecek gibi görünüyor.

Sektörün en köklü firmalarının başında yer alan Ahlatcı Yatırım, 1984 yılından bu yana hizmetlerini sürdürüyor. Yukarıda yer verdiğimiz en iyi VİOP yatırım firmaları gibi eğitim desteğinin yanında analiz rapor desteği hizmetlerini de veriyor. 2016 yılından yine Geniş Yetkili Aracı Belgesini alan Ahlatcı Yatırım o günden bu yana VİOP konusunda ilk tercih edilen firmalar arasında bulunuyor. Müşterilerine hesap ve işlem büyüklüklerine göre komisyon oranları sunan Ahlatcı Yatırım, Türkiye VİOP piyasasının önemli firmaları arasında bulunuyor.

Merkezi İstanbul Maslak’ta olan Ahlatcı Yatırım, en iyi VİOP şirketi dışında diğer yatırım konularında da önemli aracı firması olmaya devam ediyor. Teknolojiye ayak uydurmayı başaran firma, kullanıcılar için VİOP piyasasının önemli şirketleri arasında bulunuyor. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firma, önemli ölçüde destekleriyle de adından söz ettiriyor. VİOP piyasasının önemli yatırım aracı firması olan Ahlatcı Yatırım gün geçtikçe kendini geliştirdiğinden sizin de tercihleriniz arasında bulunabilir.

Sonuç Olarak

Yukarıda sözünü ettiğimiz bu en iyi 5 VİOP yatırım firması, Türkiye’nin en geniş kullanıcı hacmine sahiptirler. Güvenilir yapıları, teknolojik alt yapıları ve müşteri hizmetleriyle ön plana çıkan bu firmaları sizde daha detaylı araştırabilir ve yatırımlarına başlayabilirsiniz. En iyi VİOP şirketi denilince akla gelen bu firmalar, günden güne daha geniş kullanıcı sayılarına ulaşarak sermayelerini artırmaktadırlar.

Not: Yatırım tavisyesi değildir

İlgili Yazılar:
VİOP hesabı nasıl kapatılır?
VİOP ile Para Kazanmak Mümkün Mü?

Önceki İçerikİnternetten Borsa Yatırımı Nasıl Yapılır?
Sonraki İçerikVİOP Hesabı Nasıl Kapatılır?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz