Ne İş Yapabilirim? | İş Fikri Mi Arıyorsunuz?

2
ne is yapabilirim
Para kazandıran en iyi iş fikirleri hangileri ?

Ne iş yapabilirim sorusu özellikle iş hayatına atılacak gençlerimizi en çok düşündüren konular arasında gelmekte. Bununla beraber işinden memnun olmayan bir çok kişinin de düşündüğü bir konu. Bu sorunun cevabını bulduğumuzda hayatımızın nasıl şekilleneceğini de belirlemiş olacağız.

Ne İş Yapabilirim?

Yeni bir meslek öğrenmek uzun zaman almakta ve çoğu zaman geri dönüşü olmayan bir karara dönüşmekte. Mesleği bırakmak istesekte zamanla artan sorumluluklar, iş bulamama korkusu iş değiştirme önünde engel oluşturmakta.

Yeni bir işe adım atmadan önce kendimize uygunluğunu test edip, beklentilerimizi karşılayacak kadar çok para kazandıracak uygun iş fikirlerini detaylıca gözden geçirmekte fayda var. Bu noktada web sitemizde bulunan iş fikirleri bölümünden size uygun olabilecek bazı iş fikirlerini araştırdık.

Bu aralar iş fikirleri arasında bayilik açma ”franchise” sistemlerinin ön plana çıktığını görmekteyiz. Bu sistemde neredeyse hiç kafa yormadan paket şeklinde alacağınız bu işlerin avantajları ve dezavantajları görmekteyiz. Franchise firmaları genelde sizden yüksek miktarda teminat istemekte bu durum kısıtlı bütçeye sahip olan kişiler için bayiliğini almak istediği işletmeyi kurmayı imkansız hale getirmektedir.

Sitemizde sizler için franchise sistemine alternatif olarak  kendi iş yerinizi kurabileceğiniz yada bir iş yerinde çalışabileceğiniz iş fikirlerinin tümünü İŞ FİKİRLERİ kategorisi altında topladık. Bunlardan bazıları; ” Tavuk çiftliği kurmak , oto ekspertiz açmak , oto galeri açmak, butik otel açmak, kavak ağacı yetiştirmek, interneti kullanarak para kazanmak, Toptan alım satım yapmak” ve bunun gibi bir çok sermayesiz ve sermayeli iş fikri…

Teşviklerden Yararlanabilir Miyim?

Ayrıca bahsettiğimiz iş fikirlerinin bir çoğunu devlet desteği ile nasıl kurabileceğinizi de İŞKUR , KOSGEB, KALKINMA AJANSLARI gibi kurumların hibe, teşvik ve faizsiz kredi imkanlarından nasıl faydalanabileceğinizi yukarıda bulunan menü çubuğundaki TEŞVİK VE YARDIMLAR kategorisinde tek tek güncel olarak sıraladık.

İş fikirlerimizi incelemek için şu linki kullanabilirsiniz: İş Fikirleri

2 YORUMLAR

  1. kocaelinde yaşıyorum oyun otamat makinaları kiralama işi yapıyorum çevresi olan arkadaşlarla çalışmak istiyorum şu anda elimizzde basket makinası eir okkeyi tranbolin kdirias gurubu bulunmaktadır… 0531 357 09 10

  2. Organik adıyaman Çelikhan Tütünü tabaka sarma makinası filtre bir çok ürün temini yapılır işletme kurmak isteyene veya işletmesi bulunan değerli satıcılara malzeme temini Yapılar 05378190944

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz