Araplara Villa Kiralayarak Para Kazanın | İslami Villa Kiralama İş Fikri

0

 İslami Kurallara Uygun Havuzlu Villaları Kiraya Vererek Para Kazanın

Müslümanlara uygun villa kiralama işi
İlami kurallara uygun havuzlu villa kiralama işi nasıl yapılabilir.

İş çeşidi türetmenin ve para kazanma yollarının giderek kolaylaştığı ve e-ticaretin yaygınlaştığı günümüzde, tatil sezonunun açılmasıyla yeni bir alan açılmıştır. Yerli ve yabancı turistlerin gözde tatil ülkesi olan Türkiye muhafazakâr aileler ve Müslüman ülkelerden gelen Arap tatilciler için villa alternatifini devreye sokmuştur. Özellikle kalabalık aileler, muhafazakâr aileler yahut çeşitli gruplar için villa kiralayarak para kazanabilirsiniz.

Ege ve özellikle Akdeniz’ de giderek popülerliğini artıran ve yabancı turistlerin artışıyla orantı gösteren muhafazakâr tatil isteği, hem otellerde sorun çıkmamasına hem de turistlerin rahat tatil yapmasına sebep olur.

Yıl boyu kiralık villa ilanlarından birini değerlendirerek, kiraladığınız villaları günlük, haftalık, aylık yahut sezonluk olarak kiralayabilirsiniz.

Helal Villa Kiralama İşine Nasıl Başlanmalı?

Helal villa kiralama işi
İslami kurallara uygun Arap ailelere islami kurallara uygun havuzlu villa kiralayarak para kazanın

Antalya civarında sıkça rastlanan ve günlük kirası 1500- 2000 TL arasında olan villaları helal villalar olarak güncelleyerek, hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz. Müşterilerin arz ve taleplerine göre etrafı kapalı olması, havuzun temizlik ve hijyen açısından tam not alması yeterli seçenekler arasındadır. Seo yazılımlar ve Google reklamları vererek tanıtımınızı sağlayabilirsiniz.

Sosyal medya, para kazanmanız için bedava reklam seçeneği sunmaktadır. Geliri artırmak için kiraladığınız ev içerisine çeşitli fonksiyon ve eğlence aparatları ekledikçe gelirinizi artırabilirsiniz. Genellikle çocuklu aileler muhafazakâr havuzlu villa kiralama eğilimindedirler. Ailece tatil yapmak için Türkiye’ ye gelen İslam ülkeleri turistleri için havuzun yanı sıra çocuk parkı ögeleri koyarak bahçe dizaynı yapabilirsiniz.

Ekstralar Sunarak Kazancınızı Arttırın!

Yabancı ülkelerden gelerek villa kiralamak isteyen turizmcilerle önceden görüşerek kiralık araç, havaalanı karşılama aracı konusunda da yardımcı olarak, komisyonunuzu ekler ve kazancınızı artırırsınız. Yine villa müşteriniz için Akdeniz veya Ege’ de tekne turları, günübirlik turlar satışıyla ekstra kazanç sağlayabilirsiniz.

Villa Kiralayarak Ne Kadar Kazanırsınız?

İnternet aracılığıyla, bilgisayar başında hiç çaba sarf etmeden bile villa kiralayarak kolay kazanç sağlayabilirsiniz. Günlük olarak ortalama 1.500 den kiraya verdiğiniz havuzlu bir villanın aylık size kazandırdığı 30 bin ilâ 55- 60 bin arasındadır. Villayı günlük kiralamanızın en az 1- 1,5 katına verdiğinizi düşünürsek kârınız tüm yıl geçiminizi sağlayacaktır. Muhafazakâr havuzlu villaların sezonluk sağladığı kazanç ise 150- 200 bin TL civarındadır.

İslami Villa Kiralama İşini Nerelerde Yapabilirsiniz?

İslami villa kiralama işi yapma
Helala villa kiralama işi nerelerde yapılabilir

Arap ülkelerinden gelen Müslüman turistlerin gözde şehirlerinden Antalya, İstanbul ve Adalar, Sapanca Sakarya, Bursa ve yeşil doğası bereketli kentlerimizdir. Özellikle Sapanca Gölü civarı ve Kartepe mevkilerinden çokça arazi satın alan muhafazakâr aileler lüks villa ve havuzlu villa kiralamak için ülkemize geliyorlar. Fırsatların sunulduğu ve turizmin coştuğu bu sezonda siz de villa kirala para kazan kervanına katılabilirsiniz.

Bunun için ilk başta kiralık bir villa bularak başlamalısınızİ. Kiralama şartlarını görüşüp, kendi reklam ağınızı yaratarak havuzlu villayı kiralayabilirsiniz. Ya da direkt mal sahibiyle görüşerek aracı usulü çalışabilir, aldığınız komisyon ile büyük miktarda kazanç sağlayabilirsiniz. Yapmanız gereken en önemli faktör iyi reklam yaparak, villayı kiralamak. Oturduğunuz yerden hemen para kazanabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz