MANİSA VESTEL FABRİKASINDA ÇALIŞMAK

1

Her ailenin ihtiyacı olan beyaz eşyalar ve elektrikli ev aletleri, farklı markalar altında bize sunuluyor. Uzun süre kullandığımız ev eşyalarının dayanıklı olması ve köklü firmalar tarafından üretilmesi çok önemli.

Vestel her geçen gün değişen yüzü ve gelişen ürün yelpazesiyle tercih sebebi olmuştur. Büyük firmalar arasına ismini yazdırmıştır, ülkede yaşanılan kriz döneminde bile güçlü durmayı başarmıştır. Vestel fabrikasında çalışmak istiyorsanız firmanın dönem dönem yayınladığı iş ilanlarını takip edebilirsiniz. Fabrikanın sitesinde insan kaynakları bölümünde açık pozisyonlar belirtilir, Ayrıntılı bilgi için iletişim numaralarını aramanız yeterli.

vestel beyaz eşya
vestel beyaz eşya

1984 yılında kurulan firma, 1994 yılında Zorlu Holding bünyesinde faaliyet göstermeye başlamıştır. Manisa Organize Sanayi’ de fabrikası bulunur ve merkez ofisi İstanbul’dadır. Müşteri memnuniyetini önemserler ve iş alımında doğru kişiyi en doğru iş alanında yetiştirmeyi hedeflerler. Çalışanların performansı takip edilir, yatay ve dikey geçişlerle personel dağılımı değiştirilir. Vestel fabrikasında çalışmak isteyenlerin en büyük avantajı çalışanlara eşit haklar sunulmasıdır. Firmanın beklentileriyle çalışanların beklentileri birlikte değerlendirilir, her iki tarafın memnuniyeti sağlanır.

vestel de calisma
Vestel Manisa fabrikasında çalışma şartları

Vestel, başarısının çalışanların memnuniyetinden geçeceğini bilir. Yaptığı teşvik ve ödüllendirme yöntemiyle başarılı çalışanının hakkını verir. Ürün geliştirmeye büyük önem veren firma, fikir alışverişi yaparak çalışanlarının önerilerini değerlendirir. Birçok araştırma şirketlerinin yaptığı anketlerde, en güvenilir firma arasında markanın ismi söylenmiştir. Fabrika beyaz eşya, ısıtıcılar, soğutucular, küçük ev aletleri, mobil cihazlar ve bilişim ürünleri üretmektedir.  Markanın ülkenin her bölgesinde şubeleri bulunur, farklı gelir aralıklarına uygun üreterek her vatandaşa ulaşmayı amaçlar.

Vestel Sporcunun Yanında

Fabrikasıyla birçok iş imkanı sunarken duyarlılığı elden bırakmayan firma, 2003 yılında atletizmde sporculara 6 yıl sponsor olmuştur. Ayrıca 2008 yılında Bir Dilek Tut Derneği’nin faaliyetlerine yakından destek verir. Çocuk ve gençlerin dileklerini yerine getiren dernek, 36 ülkede aktif durumdadır. Çocuklara umut olmayı seçen markanın manevi değerlere hizmet vermesi büyük takdir toplamıştır ve marka birçok ödüle layık görülmüştür.

vestel
vestel

Manisa Vestel Çalışma Şartları

Firmanın çalışma koşulları çalışılan pozisyona göre değişiklik gösterir. En alt kademede çalışmaya başlayacaklar asgari ücret ve ek ödeneklerle işe alınır. Gerekli eğitimler verildikten sonra işbaşı yapılır, belirli deneme süresinden sonra pozisyon ve maaş değişimi yapılır. Yazılım, kalite kontrol, endüstri, makine, mobil uygulama geliştirme, analiz, tedarikçi, yurt dışı satış mühendisi yanında ticaret uzmanı, teknik servis elemanı, satış temsilcisi, tasarımcı, muhasebe uzmanı, laboratuvar elemanı, yurt dışı satış uzmanı, pazarlama uzmanı, mağaza sorumlusu, dijital araştırma uzmanı olarak başvuruda bulunabilirsiniz. Vestel fabrikasında çalışmak isteyenler firmanın internet sitesinden başvurmaları gerekecektir.

 

Önceki İçerikHyundai, Peugeot, Volkswagen ve Citroen’e Hangi Tüp Takılmalı
Sonraki İçerikEn Çok Tercih Edilen Otomatik Vites Araba Modelleri

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz