Ana Sayfa / İş Fikirleri / Para Kazandıran Oyunlar | Oyun Oynayarak Para Kazanın

Para Kazandıran Oyunlar | Oyun Oynayarak Para Kazanın

İnternet üzerinden online oyunlar oynayarak hem kazanç elde edebilir hem de oyun keyfi yaşayabilirsiniz. Ülkemizde en çok tercih edilen ve para kazandıran oyunlar hangileridir sizler için bir araya getirdik. Bu oyunları inceleyerek size uygun olan birini seçebilir ve hemen hesap açıp kazanç elde etmeye başlayabilirsiniz.

1 ) Knigth Online: Para kazandıran oyunlarda ilki Knight oyunudur. Knight Online oyununu canlı olarak oynayabiliyor ve kazanç elde edebiliyorsunuz.  Canlı olarak oynayıp sahip olduğunuz hesabı geliştirdiğiniz bu oyunda oyun sırasında kazandığınız itemleri satarak veya geliştirdiğiniz çarınızı satarak da para kazanabilirsiniz.

Bir ekonomiye dönüşmüş durumda olan knigth online oyunu için para yatırma şartı bulunmamaktadır. Yapmanız gereken sadece hesap açmak ve oyunu oynamaya başlayarak çarınızı geliştirmektir.

oyun oyna para kazan
Knight oynayarak para kazanabilirsiniz

2 ) Metin 2 : Metin 2 oyunu  knigt benzeri bir oyun olmasına karşın dünya genelinde 18 yaş altı çocuklarda bağımlılık yapan onlien oyunlar arasındadır. Metin 2 oyununda da sahip olduğunuz hesabı geliştirmek için rakipleriniz ve oyun içindeki diğer unsurlar ile savaşıyor ve itemler kazanarak çarınızı geliştiriyorsunuz.

Geliştirdiğiniz çar aynı zamanda belirli kriterlere sahip olduğunda level atlıyor.Bu durumda oyun içinde en iyiler arasına giriyorsunuz. Böyle bir çarı veya sahip olduğu itemleri satarak para kazanabilir veya başkasının sahip olduğu geliştirmek için çabalayarak da para kazanabilirsiniz.

Oyun oynayarak para kazanmak
Para kazanabileceğiniz en iyi oyunlar

3 ) Çılgın inekler: Çılgın inekler oyununda site içine para yatırarak inek satın alıp ineklerinizden gerçek zamanlı elde ettiğiniz sütü satarak para kazanabiliyorsunuz. Para yatırmadan giriş yaptığınızda tavuklarınızın yumurtlamasını ve elde ettiğiniz para ile inek satın alarak kazanç elde edebilirsiniz.  Oyun içinde  ödeme puan sistemi ile istediğiniz zaman ödeme alabiliyorsunuz. Oldukça güvenilir olan bu oyunda  yeni inekler satın alıp çok hızlı bir şekilde kazanç elde edebiliyorsunuz.

Oyun ile para kazanma
İnek oyunu ile para kazanma

4 ) Solucan al sat: Yarı gerçek yarı oyun olan bu oyunda yapmanız gereken sitenin belirlediği rakamlarda ve cinslerde solucan alarak beslemektir. Beslediğiniz solucanlar gelişerek daha yüksek fiyatlara satılacağı gibi solucan gübresi olarak da size kazanç getiriyor. Elde ettiğiniz solucan gübresini site içinde satarak kredi kazanıp paraya çevirebiliyor veya oyundan çıkacağınız zaman solucanlarınızı daha yüksek fiyattan krediye çevirebiliyorsunuz. Solucanınız geliştirmişseniz  açık artırmaya sunarak da yüksek gelir elde edebiliyorsunuz.

para kazanılan oyunlar
Solucan oyunu ile para kazanın

5 ) Çılgın geri dönüşüm: Çılgın geri dönüşüm oyununda granül alıp satarak para kazanıyorsunuz. Granülleri oyun içinde kazanabileceğiniz  gibi bir tüccar gibi davranıp düşük fiyatlardan alıp yüksek fiyatlara da satabiliyorsunuz. Oyun içinde çok fazla sayıda granül çeşidi olduğundan düşük kaliteli ve yüksek kaliteli granülleri takas ederek de granül kazanıp gerçek para kazanma şansınız var.

Oyun ile para kazanma
Geri dönüşüm oyunu ile para kazanın

6 ) Galeri Bank:  Galeri bank, arabalarınız ile yarışlara katılıp  kupalar kazanarak para kazanabileceğiniz bir oyun.  Galeri bank oyununa para yatırarak giriş yapabilir, iyi bir araba satın alarak  yarışlara katılıp hemen kupa kazanabileceğiniz gibi  para yatırmadan da giriş yapıp uzun süre sonunda iyi bir arabaya sahip olabilirsiniz. Bu kupalardan kazanacağınız  krediler ile ay içinde 1200 TL ye kadar  kazanç elde edebiliyorsunuz.

Para kazandıran oyunlar
Galeri Bank ile para kazanma yolları

7 ) Cüceler: Bu oyunda cüceler satın alarak maden içinde çalıştırıyorsunuz. Çalışan cüceler çalıştıkları saat ve çıkardıkları maden bazında size kazanç getiriyor. Oyun için yapmanız gereken cüce satın alacak kadar yatırım yapmak ve gün içinde bir kez giriş yaparak  cücelerinizin çıkardığı madeni toplayıp kasanıza koymaktır. Dilediğiniz zaman satacağınız madenleriniz ile kazanç elde ediyorsunuz.

Cüceler oyunu ile para kazanılır mı

8 ) Anadolu Farm: Anadolu farm internet üzerinden oynanan ve güvenilir bir şekilde para kazanabileceğiniz bir oyun. Sanal bir çiftlik kurarak hayvan besiciliği yapıyor, beslediğiniz hayvanlardan  elde ettiğiniz hayvansal ürünleri satarak  oyun içinde GP olarak adlandırılan parayı kazanıyorsunuz.

! 1 GP 1 TL ye eşit olduğu için dilediğinizde paranızı çekebiliyorsunuz. Hem keyifli hem de kazandıran oyunların başında gelen Anadolu farm   Ekolium A. Ş bünyesinde faaliyet gösteren bir şirkete ait.

oyun oynayarak para kazanılır mı
Anadolu farm oyunu ile para kazanılır mı
Paylaş:

Benzer Yazı

Cafe açma maliyeti

Cafe Açmak Ne Kadara Mal Olur? | 10 Masalık Cafe Maliyeti

Cafe Açmak İçin Ne Kadar Sermaye Gerekir? Doğru yerde, doğru zamanda ve doğru ekipmanlarla cafe …

Soru Sor / Yorum Yap

avatar
  Subscribe  
Bildir