AVM’ler de Stand Açarak Para Kazanın

0
AVM de stand açnma işi
Alışveriş mekezinde stand açarak para kazanın

Alışveriş merkezlerinde franchising yöntemiyle stand açıp yeni bir gelir kaynağı oluşturabileceğinizi biliyor muydunuz? Yüksek kazanç elde etmenin birçok yöntemi bulunmaktadır. Fakat bazen yanıbaşımızdaki fırsatları görememekteyiz bazen bu fırsatları görsek bile hangi işi yapmak istediğimiz kosunda oldukça kararsız olabiliyoruz. Bu yazımızda iş kurmayı düşünen kararsız girişimcilerimiz için AVM’lerde Stand açarak nasıl para kazanabileceklerinden bahsedeceğiz. Yazımızın ne iş yapsam düşüncesindeki ev hanımları dahil bir çok girişimcimize faydalı olabileceğini düşünerek yazımıza devam edelim…

Franchising Alarak Stand Açabilirsiniz

En büyük detayları bir arada barındıran franchisingler, genellikle kişilerin mağaza sahibi olmadan küçük stantlar içerisinde kurabilecekleri işlerin, gelir elde etme haline dönüştüğü alanlardır. AVM de ne standı kurabilirim diyorsanız gıda, giyim, kozmetik veya takı gibi bir çok alanda stand açabilirsiniz. Stand kurmak için sektör fark etmeksizin her alanda tercih edebileceğiniz bu yöntem ile maliyet ve sermaye açısından çok uygun bir rakamla standınızı kurabilmektesiniz.

Hatta bazı franchisingler, genellikle dış alan giderlerini de kendi firmaları üstlenerek sadece sermayeyi tüketicilere hizmet sunmak için son satıcıya bırakmaktadır. Sermaye konusunda elinde çok az miktarlarda nakdi olan kişiler, genellikle bu hizmetten yararlanan işyeri sahibi olabilirler. Son derece yasal olarak vergi levhasından, muhasebesine kadar her alanda resmi bir şekilde işlem görüp hizmet verebilirler.

Stand açarak para kazanma
Alışveriş merkezlerinde stand nasıl açılır?

AVM’de Stand Nasıl Açılır?

Profesyonel donanımlara bakılırsa kişiler öncelikle franchisinglerin açılacağı yerlerde sirkülasyonun olmasına yoğun derecede dikkat etmeleri gerekmektedir.

Son yıllarda ciddi oranda ziyaretçi artışı gösteren alışveriş merkezlerinin giriş veya çıkış platformlarında standınızın yer alması, satış yapabilmeniz açısından en önemli detaylar arasında yer alır. Standınızın konumu sürekli insan sirkülasyonunun akımına uğradığı ve alışveriş yapacak bütçeye sahip kişilerin uğradığı bir alışveriş nerkezine stand kurmak kazancınızı doğru orantılı olarak arttıracaktır.

AVM lerde Standlar Ne Kadara Kiralanır

Alışveriş merkezleri standları metrekare, Alışveriş merkezinin konumuna ve işlerliğine, bulunduğu kat’a ve insan sirkülasyonuna göre değişebilmektedir. Bu nedenle bu soruya net bir cevap vermemiz mümkün değil. Örnek bir rakam isterseniz işlerliği olan bir avm de stand ücretleri yaklaşık 4000 dolar civarındadır d.yebiliriz. Daha net bilgiyi Alışveriş merkezi sorumlularıyla görüşerek öğrenmeniz mümkün olacaktır.

Avm de stand açma ücretleri
Avm de stand açma kiraları

Bu Hizmetten Nasıl Faydalanılabilir?

Standınızı Franchising ile açmak istiyorsanız İnternette franchising hizmeti veren firmaları tespit edilerek çalışmalara başlayabilirsiniz. Franchising veren firmalar genellikle internet üzerinden kolaylıkla ulaşılmaktadır. Kendi oluşturacağınız bir stand ile bu işe girmek istiyorsanız. Öncelikle AVM yönetimiyle görüşmenizi öneriririz. Size sağlıyacakları metrekareye göre bir stand oluşturmanız gerekecektir. Satacağınız ürünler de belliyse işyeri nasıl açılır araştırmasına girmelisiniz bunun için işyeri nasıl açılır yazımızı okumanızı önerebiliriz.

Stand Açarak Ne Kadar Kazanırsınız?

Standınızı doğru yere kurar ve doğru ürünü seçerseniz aylık giderinizin 5 ile 10 katı kadar kazancı AVM de stand açarak kazanmanız mümkün olacaktır.

Önceki İçerikOyun Ablası Yada Abisi Olarak Para Kazanın
Sonraki İçerikEn Kazançlı 5 Franchising(Bayilik) Veren Firma

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz