Oto Galeri Açma | Ne iş yapabilirim

1
is fikirleri oto galeri acma
Otogaleri açma iş fikirleri

Diyelim ki elinizde yüklü miktarda sermayeniz var ve ne iş yapacağınıza karar veremiyorsunuz. Sermayenizi kullanarak araç alım satım işine girebilir sattığınız araçlardan 1000 – 5000 TL kar elde edebilir. Yada sermayenizi hiç kullanmadan alıcı ve satıcıyı buluşturarak ciddi komisyonlar elde edebilirsiniz. Yakın çevrenizdeki insanların arabalarını iş yerinizin önünde sergiler ve belirlediğiniz fiyatlardan satarak bu işe başlayabilirsiniz.

Oto alım satımı yaparken bir yandan da otomobil sektörü içinde olmanızı fırsat bilerek 2. el araçlarınızı kiralayabilir bu sayede hem oto alım satımı yaparak hem de RENT A CAR  işi yaparak karınıza kar katmış olursunuz.Arabalarınızı geometrik diziler halinde kiralamayı başarabilirseniz satmaktan elde edeceğiniz karın en az 4 katını elinizdeki arabaları kiralayarak elde edebilirsiniz.

Her işte olduğu gibi mutlaka bir risk faktörü olduğunu unutmamalıyız. Ne iş olursa olsun yapmayı düşündüğünüz iş için öncelikle maliyet analizi ve iş yerini açtıktan sonra karşınıza çıkabilecek aksilikleri ön görebilmenizde fayda vardır. Bu ön görünüz gelecekte karşılaşacağınız problemlere karşı hazırlıklı olmanızı sağlayacaktır.

Araç alım satımı işinde kararlıysanız en çok karın olduğu araçlar ticari araçlar olduğunu dip not olarak geçmek isterim.

1 Yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here